ZorgPlus

ZorgPlus zwemt mee tegen kanker en haalt €5.596 op!

Op 15 september stond ons team van ZorgPlus opnieuw aan de start van Swim to Fight Cancer. Dit landelijke evenement brengt mensen samen om geld in te zamelen voor baanbrekend kankeronderzoek. Wij zijn trots dat we ook dit jaar ons steentje hebben bijgedragen, en hoe! Samen hebben we een prachtig bedrag van €5.596 opgehaald.

Een zonnige dag, een frisse duik

De omstandigheden waren perfect voor een sportieve uitdaging: een stralende zon, een geweldige sfeer en een enthousiast publiek. Alleen het water was behoorlijk koud, maar dat hield onze acht toppers niet tegen. Met volle inzet en een flinke dosis doorzettingsvermogen trotseerden zij de frisse temperatuur en zwommen hun meters voor het goede doel.

Trots en dankbaarheid

Wij zijn ontzettend trots op onze collega’s die zich hebben ingezet voor deze mooie actie. Hun inzet laat zien waar ZorgPlus voor staat: samen sterk, ook buiten de zorg. Daarnaast willen we alle donateurs en supporters bedanken. Dankzij jullie bijdragen hebben we dit indrukwekkende bedrag kunnen realiseren.

Waarom Swim to Fight Cancer?

Kanker raakt ons allemaal, direct of indirect. Met Swim to Fight Cancer wordt geld ingezameld voor innovatieve onderzoeken die bijdragen aan betere behandelingen en uiteindelijk een wereld waarin kanker niet meer dodelijk hoeft te zijn.